اختصاص ۶۰۰ نقطه در سطح شهر کرمان برای نصب تبلیغات انتخاباتی

کرمان – معاون خدمات‌شهری شهردار کرمان گفت: ۶۰۰ نقطه جهت نصب سازه‌های تبلیغاتی انتخابات در مناطق پنج‌گانۀ شهر کرمان در نظر گرفته شده است.

به گزارش باغین نیوز؛ به نقل از مهر، رامین امیرمداح، با بیان اینکه داوطلبان و ستادهای تبلیغاتی نامزدهای انتخابات می‌توانند از بیش از ۶۰۰ فضای تبلیغاتی جهت نصب تبلیغات خود استفاده کنند، گفت: از نامزدها و مسئولان ستادهای انتخاباتی آن‌ها تقاضا داریم در تبلیغات خود، مراقب منابع و امکانات شهری باشند و از آسیب زدن و خسارت به امکانات شهری خودداری کنند.

معاون خدمات‌شهری شهردار کرمان، جلوگیری از تخریب سیما و منظر شهری در ایام انتخابات را ضروری دانست و افزود: افرادی که کاندیدای عضویت در شورای اسلامی شهر شده‌اند، قطعاً باید دلسوز شهر باشد و از نازیبا کردن آن بپرهیزند.

امیرمداح با تأکید بر اینکه نصب پوسترها و بنرهای تبلیغاتی در جاهایی غیر از نقاط مشخص‌شده توسط شهرداری، موجب هدردهی وقت و هزینۀ کاندیداهای انتخابات می‌شود، تصریح کرد: در صورتی که پوستر و بنرهای تبلیغاتی کاندیداها در جایی غیر از نقاط مشخص‌شده نصب شود، بلافاصله امحا شده و مورد پیگرد قانونی قرار خواهد گرفت.

وی بیان کرد: معاونت خدمات‌شهری شهرداری کرمان با تمام توان در حال آماده‌سازی شهر برای تبلیغات انتخاباتی است و امیدواریم شاهد انتخاباتی پُرشور در کنار رعایت انضباط و زیبایی شهر باشیم.

پایان خبر/باغین نیوز

نظری بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *