اولین و تنها پایگاه خبری شهر باغین و حومه
 
آخرین مطالب
 
پیوندهای روزانه
جلسه اضطراری ستاد مدیریت بحران شهر باغین برگزار شد
جلسه ستاد مدیریت بحران شهر باغین صبح امروز با حضور روسای ادارت سطح شهر در محل شهرداری باغین تشکیل گردید.   به گزارش روابط عمومی ستاد مدیریت بحران شهر باغین؛ جلسه اضطراری ستاد مدیریت بحران روز گذشته ساعت 9 صبح به دعوت مهندس جعفری شهردار و رئیس ستاد بحران شهر باغین و با حضور امام جمعه ، روسا و نمایندگان ادارات و ارگانهای نظامی و انتظامی در محل شهرداری باغین تشکیل شد.
 
در ابتدای جلسه مهندس جعفری ضمن خوش آمد گویی، گزارشی از اقدامات و پیش بینی های انجام شده توسط شهرداری از جمله  تشکیل جلسه ستاد بحران شهرداری با حضور آقای نامجو رئیس هلال احمر شهرستان کرمان و بررسی امکانات شهرداری، برنامه ریزی جهت آموزش شهروندان و اعضای ستاد بحران توسط هلال احمر، شناسایی بافت فرسوده و آسیب پذیر ، تعیین محلی مسطح با هدف استقرار گروههای امدادی، بازدید و کارشناسی چند محل دارای استحکام و تجهیزات اولیه رفاهی جهت اسکان اضطراری شهروندان ساکن در بافت فرسوده ارائه داد. 
ایشان همچنین به بلوک بندی شهر و تعیین رابطین برای هر بلوک از افراد ساکن و شناخته شده آن منطقه اشاره کرد که در زمان بحران این افراد رابط  نیروهای امداد و مردم با ستاد بحران می باشد. 

در ادامه حجت الاسلام و المسلمین دشت آبادی امام جمعه شهر باغین ضمن قدردانی از زحمات مهندس جعفری خواستار اقداماتی جهت کاهش بار روانی موجود از طریق اطلاع رسانی شد.

سپس مهندس یزدیزاده رئیس شورای اسلامی شهر باغین از مسئولین خواست هزینه هایی که قرار است بعد از وقوع حادثه و بحران صورت پذیرد قبل از  بروز آن و در جهت کاهش خسارت انجام دهند. 

در این جلسه سروان قتلویی فرمانده کلانتری باغین به رعایت نکات امنیتی شهروندان از جمله نگه داشتن مدارک شناسی، لباس گرم، اشیاء گران قیمت و مایحتاج ضروری در بیرون از منزل و اطلاع از گروه خونی خود پرداخت.

دکتر یزدانپناه رئیس مرکز بهداشتی و درمانی شهر باغین گفت: داروی مورد نیاز زمان بحران در حد قابل قبول ذخیره شده است و برای تامین کمبود بعضی اقلام دارویی اقدام‌ میشود. 
همچنین ایشان آمادگی آن مرکز جهت آموزش شهروندان پیرامون نحوه رفتار در زمان وقوع زلزله با همکاری  هلال احمر را اعلام کرد.

ستواندوم افضلی فرمانده حوزه مقاومت بسیج آمادگی نیروهای بسیجی جهت همکاری با ستاد بحران را اعلام کرد.

آقای امیر بیگی معاون اداره گاز گفت: پیش بینی های لازم در هنگام وقوع حوادث توسط این اداره از جمله بلوک بندی نقاط مختلف شهر و آموزش کارکنان جهت رفتار مناسب در زمان وقوع حادثه انجام شده است. 

در پایان مهندس جعفری اعلام کرد ادارات ظرف مدت 24 ساعت گزارشی در خصوص اقدامات صورت گرفته و امکانات، تجهیزات و ماشین آلات خود را به ستاد بحران تحویل نمایند.مرتبط با: اخبار , گزارش ,
می توانید دیدگاه خود را بنویسید
نظرات پس از تایید نشان داده خواهند شد.
 
 
شبکه اجتماعی فارسی کلوب | Buy Website Traffic | Buy Targeted Website Traffic