اولین و تنها پایگاه خبری شهر باغین و حومه
 
آخرین مطالب
 
پیوندهای روزانه
دکتر احمد شجاعی معاون قوه ی قضائیه و رئیس پزشکی قانونی کشور میهمان شورا شد

با دعوت شورای اسلامی شهر دکتر احمد شجاعی معاون قوه ی قضائیه و رئیس پزشکی قانونی کشور میهمان شورا شد


  به گزارش باغین نیوز؛ عصر روز گذشته جلسه شورای اسلامی شهر با حضور دکتر احمد شجاعی در محل شورا تشکیل گردید.

  در ابتدای جلسه مهندس یزدیزاده رئیس شورا ضمن خیر مقدم به دکتر شجاعی، ایام سوگواری سالار شهیدان و یارانش را تسلیت گفت. وی هدف از تشکیل جلسه را دریافت نظرات و پیشنهادات دکتر شجاعی و هم اندیشی و همکاری در حل مشکلات شهر بیان کرد.

  در ادامه مهندس جعفری عضو شورا به بیان مشکلات شهر باغین از جمله قطع عوارض کارخانجات اطراف شهر با توجه به قانون تجمیع عوارض اشاره کرد و گفت: شورا دنبال راه کار است تا بتوانیم بودجه و منابع را افزایش و هزینه ها را کاهش دهد تا بتوانیم طرح های نیمه تمام را به سر انجام برسانیم.

   وی گفت: شورا و شهرداری قصد دارد یک چشم انداز برای خود مشخص کند و برای رسیدن به آن به جلو حرکت کنیم.

  مهندس جعفری به مشکلات مرکز بهداشت شهر باغین از جمله مکان نامناسب آن، کمبود تجهیزات آزمایشگاهی، نیاز به رادیولوژی، کمبود پزشک و یک شیفت بودن داروخانه و مرکز بهداشت پرداخت و گفت: این عوامل مردم را با مشکلات زیادی مواجه کرده است.

  مشکل آب باغین یکی دیگر از مشکلات شهر باغین بود که مهندس جعفری به آن پرداخت و گفت: اکنون آب شرب باغین با افزودن ۲۰ درصد آب شور به شیرین وارد لوله میشود.

  وی همچنین بیان داشت: تلمبه چاه آب فضای سبز در حال اتمام است و بزودی مشکل آب فضای سبز شهر برطرف خواهد شد.

  وی یکی از برنامه های ورزشی را پیگیری جهت تامین بودجه احداث استخر شنا عنوان کرد.

  سرهنگ منصوری فرمانده مرکز آموزش شهید باهنر ناجا نیز به مشکل فاضلاب مرکز اشاره کرد و گفت: با توجه به اینکه نارضایتی شهروندان باغین را به همراه داشته است با کارشناس در تهران صبحت و یکسری اقدامات در این خصوص در حال انجام است.

  در ادامه دکتر احمد شجاعی معاون قوه ی قضائیه و رئیس پزشکی قانونی کشور گفت: باغین دارای مشکلات زیادی است و شورایی موفق خواهد بود که در ان اتحاد و انسجام وجود داشته باشد که اگر نباشد کارها پیش نمی رود.

  دکتر شجاعی به استفاده از تجربه پیشکسوتان شورا اشاره کرد و افزود: همه اعضا باید از رئیس شورا حمایت کنند.

  وی بیان کرد: از نظرات کارشناسی و ظرفیت های خوب دیگران در پیشبرد امور شهر باغین استفاده کنید اما شورا در تصمیم گیری استقلال خود را حفظ کند.

  رئیس پزشکی قانونی کشور به پیگیری جهت تشکیل انجمن باغینی های مقیم تهران اشاره کرد و گفت: می توان با اجرای اینگونه موارد از ظرفیت های موجود برای شهر استفاده کرد.

  وی گفت: در مواردی که شورا می تواند محور باشد و می تواند نیروهای انتظامی و بسیج را بکار گیرد بحث امنیت است. اگر امنیت لازم برقرار باشد زیر سایه امنیت توسعه حاصل میشود و خیلی از کارها منجمله جذب سرمایه گذار می توان انجام داد.

  در پایان دکتر شجاعی در خصوص مشکلات شهر و کمک در حل مسائل درمانی مرکز بهداشت قول مساعد و همکاری دادند.


مرتبط با: اخبار , گزارش ,
می توانید دیدگاه خود را بنویسید
نظرات پس از تایید نشان داده خواهند شد.
 
 
شبکه اجتماعی فارسی کلوب | Buy Mobile Traffic | سایت سوالات