گرامیداشت روز قدس به معنای دفاع از انسانیت و آزادی خواهی است

کرمان – استاندار کرمان گرامیداشت روز قدس را به معنای مبارزه با ظلم، دفاع از انسانیت و آزادی خواهی دانست.

به گزارش باغین نیوز؛ به نقل از مهر، علی زینی وند پیش از ظهر جمعه در حاشیه آئین به آتش کشیدن پرچم رژیم غاصب صهیونیستی و اهتزاز پرچم‌های جمهوری اسلامی و فلسطین در پارک مطهری شهر کرمان با اشاره به نامگذاری آخرین جمعه ماه مبارک رمضان به نام «روز قدس» توسط امام خمینی (ره) اظهار کرد: گرامیداشت این روز در واقع به معنای مبارزه با ظلم، دفاع از انسانیت و آزادی خواهی است.

وی هدف از ایجاد رژیمی جعلی صهیونیستی را جلوگیری از قدرت گرفتن دولت‌ها و ملت‌های مستقل و آزاده ای همچون ایران دانست و افزود: قسمتی از مبارزه با این رژیم غاصب دفاع از امنیت ملی ایران است.

استاندار کرمان پرچمدار جریان مقاومت را شهید سلیمانی دانست و گفت: کرمان پایتخت جریان مقاومت در جهان به شمار می‌آید.

زینی وند بیان کرد: در سال‌های گذشته راهپیمایی روز قدس با حضور گسترده مردم برگزار می‌شود اما دو سال است که به دلیل شیوع کرونا این آئین به شیوه‌ای متفاوت برگزار می‌شود.

وی با اشاره به لزوم تبیین چهره رژیم جعلی صهیونیستی و اربابانش برای احاد جامعه اظهار کرد: در شرایط کنونی باید با استفاده از ظرفیت فضای مجازی برنامه‌های روز قدس برگزار شود.

استاندار کرمان پیام روز قدس را «محکوم کردن ظلم» دانست و تاکید کرد: هیچ رژیم جعلی با اشغال سرزمین‌های دیگر نمی‌تواند پا بگیرد.

وی گفت: با شرکت در مراسم روز قدس اعلام می‌کنیم که مظلومان در دنیا تنها نیستند و ما در کنار آنها هستیم.

امروز همزمان با روز جهانی قدس پرچم‌های جمهوری اسلامی و فلسطین در بوستان شهید مطهری شهر کرمان برافراشته و پرچم رژیم جعلی صهیونیست به آتش کشیده شد.

پایان خبر/باغین نیوز

نظری بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *