هیچ درختی برای دفن اموات در کرمان قطع نشده است

مدیرعامل سازمان آرامستان‌های کرمان گفت: تاکنون هیچ درختی را برای دفن اموات قطع نکرده‌ایم، اما برای جلوگیری از آسیب به فضا و سیمای جنگل، باید سریع‌تر تدفین در آرامستان جدید آغاز شود.

به گزارش باغین نیوز؛ به نقل از مهر، روح‌الله خواجویی با بیان اینکه آرامستان جدید کرمان در حال آماده‌سازی است و به‌زودی به بهره‌برداری می‌رسد، افزود: آرامستان فعلی دیگر گنجایش دفن اموات را ندارد؛ بنابراین، از مردم خواهشمندیم به محض اجازۀ دفن در آرامستان جدید، با این سازمان همکاری کنند.

وی با اشاره به اینکه پردیسان قائم (عج) بزرگ‌ترین جنگل دست‌کاشت درختان سوزنی‌برگ است و ما وظیفه داریم این جنگل ارزشمند را برای آیندگان حفظ کنیم، تأکید کرد: به‌رغم اینکه تا به حال هیچ درختی را برای دفن اموات قطع نکرده‌ایم، اما برای جلوگیری از آسیب به فضا و سیمای جنگل باید سریع‌تر تدفین در آرامستان جدید آغاز شود.

مدیرعامل سازمان مدیریت آرامستان‌های شهرداری کرمان، ضمن تشکر از مردم در خصوص رعایت پروتکل‌های بهداشتی، خاطرنشان کرد: از مردم می‌خواهیم در زمینۀ رعایت پروتکل‌های پیشگیری از شیوع کرونا بیشتر همراهی کرده و از حضور در غسال‌خانه و گرفتن مراسم عزاداری اجتناب کنند و تا حد امکان، مراسم را به‌صورت مجازی برگزار کنند تا هر چه زودتر بتوانیم این بحران را پشت سر بگذاریم.

پایان خبر/باغین نیوز

نظری بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *