جلسه شورای اداری شهر باغین برگزار شد.

به گزارش باغین نیوز، روز گذشته -18آذرماه 1399- جلسه شورای اداری شهر باغین با حضور حجت الاسلام و المسلمین اسماعیل زاده امام جمعه، زاهدی نماینده مردم کرمان و راور در مجلس شورای اسلامی، بابایی فرماندار کرمان، نوری بخشدار بخش مرکزی، شهردار، شورای شهر و جمعی از مدیران و نمایندگان ادارات شهرستان و شهر در مصلی صاحب الزمان (عج) باغین برگزار گردید. در این جلسه، محمدپور شهردار باغین یه بیان مشکلات شهر پرداخت، نبود نماینده اداره ورزش و جوانان در شهر، مشکل طرح ورودی شهر و عدم روشنایی ورودی های شهر و مشکل شبکه آبرسانی شهر را مهم ترین معظلات شهر معرفی کرد.

در ادامه این جلسه احمد شجاعی رئیس شورای اسلامی شهر یکی دیگر از مشکلات شهر باغین را عدم همکاری مسئولین برای واگذاری زمین های بسیجیان به متقاضیان اعلام کرد.

حجت الاسلام و المسلمین اسماعیل زاده امام جمعه باغین از برگزاری این جلسه تشکر کرد و خواستار بررسی و حل این معضلات و مشکلات شهر از جمله مسائلی که توسط شهردار و رئیس شورا مطرح گردید، شد.

در ادامه مدیرکل راهدار استان گفت: طرح ورودی باغین آماده و تایید شده است که در آینده نزدیک اجرا خواهد شد. همچنین مسائل مربوط به روشنایی ورودی شهر با تامین اعتبار از سوی دفتر عمرانی استانداری اجرا می شود.

در خصوص نماینده اداره ورزش مقرر شد که رابط ورزش جهت بخش مرکزی مشخص شود و ایشان پیگیر امور ورزشی شهر باغین نیز شوند.

همچنین در بحث مشکلات آب شهر نماینده آبفا شهرستان کرمان گفت: رایزنی هایی صورت گرفته است که در آینده نزدیک مشکل آب آشامیدنی در شهر بر اساس اولویت بندی بازسازی و برطرف می شود.

پایان خبر/باغین نیوز.

نظری بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *