تشکیل هیئت‌های اجرایی ریاست جمهوری در کرمان

کرمان – دبیر ستاد انتخابات استان کرمان از تشکیل هیئت‌های اجرایی ریاست جمهوری در فرمانداری‌های استان کرمان طبق اعلام وزارت کشور خبر داد.

به گزارش باغین نیوز به نقل از پایگاه اطلاع‌رسانی استانداری کرمان، علیار اسکندری‌نسب عنوان کرد: در بررسی صلاحیت کاندیداهای شوراهای اسلامی شهرها، نتایج در هیئت‌های نظارت مرکز انجام و در تاریخ مقرر (۲۱ اردیبهشت ماه) به فرمانداری‌ها اعلام شد.

وی افزود: از مجموع ۳۴۵ کاندیدایی که در ارتباط با عدم احراز صلاحیت خود به هیئت مرکزی نظارت اعتراض کرده بودند، ۱۵۷ نفر تأیید صلاحیت شدند، ۱۵۰ نفر صلاحیتشان احراز نشد و مابقی نیز به تصمیم هیئت‌های اجرایی و نظارت اعتراضی نکردند.

دبیر ستاد انتخابات استان کرمان ابراز داشت: صلاحیت شوراهای اسلامی روستاها نیز در هیئت‌های نظارت بخش‌ها در دست بررسی است و نتایج آنها تا یکم و دوم خرداد ماه توسط بخشداری‌ها به اطلاع داوطلبان می‌رسد.

اسکندری‌نسب همچنین با اشاره برگزاری سیزدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری همزمان با انتخابات شوراهای اسلامی شهر و روستا در ۲۸ خرداد ماه گفت: فرمانداری‌ها براساس اعلام وزارت کشور از ۲۱ اردیبهشت ماه موظف بودند که به مدت سه روز هیئت‌های اجرایی ریاست جمهوری را تشکیل دهند که این کار در استان کرمان صورت گرفته است.

پایان خبر/باغین نیوز

نظری بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *